Javni natječaji za zakup lokala i rezervaciju prodajnih mjesta na tržnici

Javni natječaj za prikupljanje pismenih ponuda za zakup lokala ili za prodajna mjesta na Gradskoj tržnici, Mlinska 6, Pleternica za razdoblje od 24. 1. 2024. – 31. 12. 2024.

Na temelju Odluke o komunalnim djelatnostima na području Grada Pleternice (”službeno glasilo” Grada Pleternice br. 7), te članka 12. Općih uvjeta isporuke usluge javnih tržnica na malo, društvo Pleternički komunalac d.o.o., Trg hrvatskih branitelja 1, Pleternica, OIB: 27675182465, po direktoru Tomislavu Ećimoviću, raspisuje slijedeće uvjete:

Prodajna mjesta i lokali mogu se razgledati svaki dan u vremenu od 07:00 sati do 15:00 sati.

Pisane ponude zaprimaju se do 17. 1. 2024. godine bez obzira na način dostave.

Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati. Pleternički komunalac d.o.o. zadržava pravo bez obveze prema ponuditeljima poništiti natječaj ili odbiti sve Ponude.

Dodatne informacije o javnom natječaju mogu se dobiti svaki radni dan na gradskoj tržnici, Mlinska 6, Pleternica u uredu Gradske tržnice Pleternica, putem elektronske pošte ili telefonski.
Elena Šarić
e-mail: trznica@pleternica.hr
tel.: 099/ 686 3255

Javni natječaj za zakup lokala